Styret

  • Leder
    • Harald Rolfsnes
    • mail : leder.2.4mr@gmail.com
  • Sekretær
    • Trond Sverre Førde
    • mail : leder.2.4mr@gmail.com
  • Kasserer
    • Reidar Sårheim
    • mail : reidar.sarheim@sftt.no
  • Styremedlem
    • Ola Herje
    • mail : ola@herje.net
    • tlf: 456 35 770
  • Styremedlem
    • Frank Huth
    • mail : Frank.Huth@petoro.no
    • tlf:
  • Varamedlem
    • Bjørnar Erikstad
  • Teknisk utvalg leder
    • Harald Rolfsnes
    • mail: harald@heromarin.no
    • tlf: 916 08 814
  • Teknisk utvalg medlem
    • Trond Atle Huth
    • mail : trond.atle.huth@laerdal.com
  • Revisor
    • Terje Hunnestad
    • mail :
  • Valgkomité leder
    • Bjørn Ole Gullichsen-Larsen
    • mail: bjorn.ole.larsen@gmail.com
  • Valgkomité medlem
    • Sigurd Utbjoe
    • mail : sutbjoe@hotmail.com
  • Valgkomitè medlem
    • Lars-Ove Seljebø
    • mail:
    • tlf:
  • Webmaster
    • Ronny Tollaksen
    • mail: rt@pdsprotek.no
    • tlf: 405 45 703

 

3 Comments

  1. slaqrammet interessert i å prøve 2,4m i oslofjorden

    1. Ta kontakt med harald Rolfsnes

  2. Hei, prøver å få kontakt med Reidar Sårheim på den oppgitte epostadr. ovenfor, men den kommer i retur som Undeliverable. Er det noen som kjenner annen epost til ham?

    Stein Frich
    Mortensvingen 10
    0284 Oslo
    tlf. +47 9202 8380
    stein.frich@gmail.com

Leave a Comment

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*